Muziekvereniging Excelsior

 

Ter gelegenheid van het 130-jarig bestaan van onze vereniging organiseren we een gezamenlijk optreden van jeugdige muzikanten in de Krimpenerwaard!

Voor het optreden hebben we al onze zustermuziekverenigingen uit de Krimpenerwaard benaderd, maar natuurlijk mogen jeugdigen (t/m 25 jaar) die een muziekinstrument bespelen dat in een harmonieorkest, fanfare of brassband hoort en geen lid zijn van een muziekvereniging ook meedoen.

Het gezamenlijke optreden is op zaterdagavond 14 oktober 2023 vanaf 19:30 uur in de Grote zaal van De Drie Maenen in Ouderkerk a/d IJssel. Die zaterdagmiddag van ca. 15:30 tot 17:30 is de generale repetitie, waarna gezamenlijk gegeten wordt. Op de maandagavonden 18 en 25 september en 2 en 9 oktober zijn er optionele gezamenlijke repetities van 18:30 tot 19:15 uur. Aan deelname zijn geen kosten verbonden.

De muziekstukken die gespeeld gaan worden (onder voorbehoud van wijzigingen) zijn:

  • African Alleluia
  • Can't stop the feeling
  • Clap your hands & Stamp your feet
  • Sofia
  • Circle of Life (Songs from the Lion King)

Het gezamenlijke optreden wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage vanuit het VSBfonds, waarvoor onze hartelijke dank!

Wil je ook meedoen of heb je vragen? Neem contact met ons op!