Muziekvereniging Excelsior

 

Op 2 juni 2018, ongeveer 125 dagen voor de oprichtingsdatum 12 oktober, organiseerden wij een uitvoering met leden en oud-leden waarbij alle onderdelen van onze vereniging optraden. En dat was niet alles, want er werden verzoeknummers gespeeld en leden voerden toneelstukjes op!

Er waren diverse verzoeknummers aangevraagd dus het werd een erg afwisselend concert. Net als in de begintijd van onze vereniging, speelden de leden toneelstukjes ter afwisseling van de muziekstukken. Ook was er een quiz over de historie van onze vereniging en kon er geraden worden hoeveel snoepjes er in een pot zaten.

Aan het concert werd meegewerkt door ons leerlingenorkest en de kinderen van de cursus 'Muziek maken is leuk!'. Verder waren de oud-cursisten uitgenodigd voor een heuse blokfluitreünie. Natuurlijk werd hiervan een foto gemaakt voor in ons jubileumboek!